پروژه های دانشگاهیت رو به یک موسسه معتبر بسپار

با سلام خدمت شما دانش‌پذیر گرامی

 

موسسه علمی تحقیقاتی تزایران با 12 سال سابقه پر ثمر به همت تیمی متشکل از محققان، پژوهشگران، اساتید، و اعضاء هیئت علمی برگزیده کشور در راستای ارائه ی خدمات آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و مهاجرتی در کنار شما عزیزان می‌باشد.

شما می‌توانید از طریق فرم قرار گرفته در این صفحه درخواست تماس خود را ثبت نموده و یا با شماره های قرار گرفته در وبسایت تزایران با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

توجه: این مرکز هیچ گونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش پایان نامه ندارد و خدمات این مرکز کاملاً منطبق با قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و آیین نامه های وزارت علوم می باشد.

سوالات متداول

چرا پروژه خود را به موسسه تزایران بسپاریم؟

موسسه تزایران با داشتن بیش از 12 سال سابقه موفق به همراه نماد اعتماد الکترونیکی و امکان عقد قرارداد حضوری، همواره توانسته است علاوه بر جلب اعتماد کاربران، خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه را به شما عزیزان ارائه بدارد.

روند انجام کار در موسسه تزایران به چه صورت است؟

پس از ثبت اطلاعات تماس در سایت تزایران و یا تماس با کارشناسان ما، اطلاعات مورد نیاز از شما دریافت خواهد شد. پس از دریافت اطلاعات، وابسته به نوع پروژه شما، مراحل مشاوره و نگارش به شما توضیح داده خواهد شد.

در صورتی که تمایل به ادامه همکاری داشته باشید، قرارداد به صورت مجازی و یا حضوری طبق درخواست شما منعقد و روند انجام پروژه آغاز خواهد شد.

مدت زمان و هزینه انجام مقالات چقدر است؟

مدت زمان و هزینه انجام هر مقاله ممکن است با مقاله و یا پروژه دیگر متفاوت باشد. پس از دریافت اطلاعات کامل مورد نیاز از طرف شما، پروژه با کارشناس و محقق مربوطه در میان گذاشته شده و مدت زمان و هزینه حدودی به شما اعلام خواهد شد.

آیا روند کار قانونی و در چهارچوب قوانین وزارت علوم می‌باشد؟

موسسه تزایران در انجام پروژه ها با کمک اساتید و متخصصان رشته های مختلف قبل از هر گونه قرارداد و یا دریافت وجه جلسه ای برگزار می‌کند که طی آن تمامی روند انجام پروژه به بحث و بررسی و مشارکت گذاشته می‌شود.

در صورتی که پروژه قابل اجرا باشد و نظرات متخصصان همسان با درخواست دانش پذیر باشد، قرارداد قانونی مبنی بر همکاری و مشارکت در اجرا پروژه منعقد می‌گردد و ضوابط مرتبط در حوزه قوانین وضع شده در باب مشارکت های علمی در نظر گرفته می‌شود.

آیا موارد کپی رایت و پلاجریسم در روند انجام کار رعایت می‌گردد؟

بله. طبق قرارداد همکاری و مشارکت، حق هرگونه کپی‌رایت و رعایت امانت اسناد در اختیار سفارش دهنده کار می‌باشد و این بند در ذیل قرارداد آورده شده است. به همین جهت می‌توانید از نظر موارد کپی رایت و پلاجریسم با خیال راحت با موسسه تزایران قراردادهای همکاری خود را منعقد نمایید.

مشاوره و کارشناسی توسط چه اشخاصی صورت می‌پذیرد؟

تیم موسسه تزایران با کمک بسیاری از اساتید بنام و خبره و همچنین بهره‌مندی از دانش متخصصان رشته های مختلف که همه این افراد از دانشگاه های برتر ایران و با تخصص حرفه‌ای حاضر به همکاری و مشارکت در جهت توسعه علم و دانش و کمک رسانی به دانشجویان در جهت به ثمر رساندن پروژه های علمی و تحقیقاتی و پیشرفت سطح علمی کشور آماده خدمت رسانی به شما دانش پژوهان گرامی می‌باشند.

درخواست مشاوره رایگان
  • شماره تماس خود را وارد کنید

 

 

x