درباره ی ما

درباره تز ایران

موسسه علمی و تحقیقاتی تزایران با 6 سال سابقه ی موفق به همت تیمی از نخبگان دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر و علم و صنعت ایران در راستای ارائه ی خدمات آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و مهاجرتی تاسیس گردید. تاکنون بیش از 15،000 نفر اعم از دانشجویان و اساتید گرامی دانشگاه های داخلی و خارجی از خدمات این مرکز بهره مند شده اند. همچنین بیش از 9,0۰۰ مقاله علمی توسط این مرکز در ژورنال های معتبر علمی داخلی و خارجی منتشر شده است.

Icon Image

دپارتمان آموزش

برگزاری بیش از 400 دوره ی آموزشی در رشته های مختلف طی 5 سال گذشته. - برگزاری دوره های تخصصی نرم افزار های معماری ، ورکشاپ های عملی و کارگاه ها توسط رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد - برگزاری دوره های تخصصی آموزش نرم افزار های مهندسی، تحلیلی و آماری - برگزاری دورهای آموزش انفورماتیک- برگزاری وبینارهای آموزشی روش تحقیق در مقالات-برگزاری جلسات مشاوره رساله های ارشد و دکتری در رشته های مختلف به تفکیک.

Icon Image

دپارتمان پژوهش

تمامی خدمات پژوهشی اعم از مشاوره انجام پروژه، سمینار،مشاوره پروپوزال و پایان نامه ، مشاوره انواع مقاله برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی در تمامی رشته ها –خدمات ارسال مقالات و اخذ اکسپت و چاپ مقالات کنفرانسی، علمی مروری ، علمی ترویجی، علمی پژوهشی، بین المللی و ISI ، JCR ،PUBMED، اسکوپوس و ISC- انجام تحلیل های آماری، مدلسازی، شبیه سازی و ... .

Icon Image

دپارتمان اپلای (مهاجرت تحصیلی)

- اخذ پذیرش برای بیش از 300 نفر طی 4 سال گذشته در کشورهای مختلف دنیا از جمله : کانادا، آلمان، انگلیس، سوئد ، کشورهای اروپایی (ایتالیا،اسپانیا، پرتغال )- اخذ پذیرش تحصیلی از مدرسه ،کالج و دانشگاه های مختلف دنیا همراه با فاند تحصیلی در رشته های مختلف (فنی و مهندسی، علوم پایه، مدیریت، پزشکی و ...)-برگزاری وبینار های مشاوره ای اپلای برای آن دسته از دانشجویانی که متقاضی اپلای تحصیلی و کاری همراه بورسیه هستند

هدف ما از ارائه خدمات صرفاً کسب درآمد یا چاپ یک مقاله یا کتاب بنام مشتری نیست بلکه در کنار موارد فوق آموزش نحوه جمع آوری داده ها، تحلیل و نتیجه گیری و ارائه آن به صورت یک سند علمی نیز در دستور کار ما قرار دارد. گرچه ممکن است برخی از مشتریان به دلایلی از قبیل عدم نیاز، ضیق وقت یا سایر محدودیت ها در آینده از آموزش های ارائه شده استفاده نکنند اما حداقل در این مقطع در جریان ساز و کار تولید علم قرار گرفته اند. به عبارت بهتر هدف نهایی ما از ارائه خدمات علمی و پژوهشی مشارکت هر چه بیشتر در زمینه تولید علم، افزایش بنیه علمی کشور و ارتقاء جایگاه ایران در رتبه بندی کشورهای تولید کننده ی دانش می باشد.


هشدار: با توجه به ایجاد وبسایت های مشابه و تقلبی به جای وبسایت های اصلی نشریات ،توسط افراد سودجو و همچنین فعالیت افراد متقلب که عموماً به صورت سیار و با عناوینی همچون خدمات آنلاین، خدمات غیر حضوری، دارای مجوز از وزارت علوم و … که در فضای مجازی حضور دارند، اطلاعات تمامی مجلات  قبل از اقدام برای اخذ پذیرش و چاپ جهت بررسی و اعتبارسنجی در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

توجه: این مرکز هیچ گونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش پایان نامه ندارد و خدمات این مرکز کاملاً منطبق با قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و آیین نامه های وزارت علوم می باشد.

با تز ایران راحت تحصیل کنید !

هدف اصلی از تشکیل این گروه تمرکز تخصصی بر حوزه پژوهش می باشد. با توجه به تجربیات چندین ساله این موسسه در امر آموزش و پژوهش در داخل ایران و خارج از ایران، بر خود لازم دانستیم جهت آگاهی دادن و شفاف سازی روند پذیرش مقالات جوابگوی سوالات و ابهامات موجود در بخش اکسپت و چاپ مقالات داخلی و خارجی دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی باشیم.

 هم اکنون این موسسه قوی‌ترین کادر پژوهشی را در اختیار دارد که در زمینه‌های مشاوره پایان نامه و مشاوره مقاله نویسی و همچنین اکسپت و چاپ مقاله فعالیت دارند. 

اصلاح ترجمه ی مقالات (editing), نمونه خوانی (proofreading), بازنویسی (paraphrase)
– چک کردن کپی بودن ترجمه و نگارش مقالات, چک کردن سرقت علمی و ادبی (Plagiarism)
– انجام بیش از 1000 پروژه ی پژوهشی طی 6 سال گذشته.
– تمامی متخصصان از دانشگاه های تهران، امیرکبیر و صنعتی شریف هستند.
– هزینه ی مناسب، کیفیت بالای پروژه و تحویل پروژه در موعد مقرر

– مشاوره ی رایگان در فرآیند اخذ پذیرش

– مشاوره  و انجام مراحل صفر تا صد در فرآیند مهاجرت (انتخاب کشور و استاد و دانشگاه،انجام مکاتبات، نگارش و تقویت رزومه،نگارش توصیه نامه،  نگارش SOP،مشاوره ی قوانین مهاجرتی و اداری کشور مقصد،مشاوره ی قوانین سربازی و ازادسازی مدارک، اخذ نوبت سفارت و …)

– مشاوره ی پیوسته با دانشجویان و نخبگانی که مسیر اپلای را طی کرده اند و در حال حاضر در کشور مقصد مشغول به تحصیل و یا کار هستند.