استخدام شرکت نفت

استخدام شرکت نفت

بر اساس اطلاعات دریافتی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت کارگروه برگزاری آزمون استخدامی نفت را تشکیل و اولین جلسه این کارگروه با حضور نمایندگان منابع انسانی شرکت های اصلی وزارت نفت در هفته اول مردادماه ۱۴۰۱ برگزار شد؛ در این جلسه در خصوص برنامه ها و کلیات فرآیند برگزاری آزمون بحث و تبادل نظر شد.
نفت آنلاین: برگزاری اولین جلسه رسمی در این خصوص آنهم در اولین سال فعالیت دولت سیزدهم قابل تقدیر است و به نظر می رسد با تشکیل این کارگروه وزارت نفت دولت سیزدهم عزم جدی برای عملی کردن وعده خود در خصوص برگزاری آزمون استخدامی نفت دارد.
لازم به ذکر است آخرین آزمون استخدامی وزارت نفت مربوط به سال ۱۳۹۲ بود و در دوره وزارت نفت زنگنه هرگز آزمون استخدامی نفت برگزار نشده بود و با روی کار آمدن دولت سیزدهم فارغ التحصیلان دانشگاهی امیدوارند بتوانند جهت استخدام در این وزارتخانه با هم به رقابت بپردازند.
همچنین وزارت نفت اردیبهشت‌ماه امسال‌ نیز اعلام کرده بود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های موجود در آزمون‌ استخدامی سال ۱۴۰۱ برای کارکنان غیررسمی صنعت نفت در صورت موافقت سازمان اداری و استخدامی کشور امتیازهایی بر اساس سابقه کار یا شرایط سنی آنها در نظر گرفته خواهد شد تا این نیروها بتوانند در آزمون عمومی شرکت و در صورت موفقیت در مراحل مختلف استخدام رسمی شوند.

معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با بیان این که حداکثر جذب نیروی‌های بومی را در دستور کار داشته و نیاز استخدامی در صنعت نفت را در دستور کار و تصویب داریم، گفت: تا سه ماه آینده آزمون استخدامی صنعت نفت را برگزار خواهیم کرد.

x