قیمت پایان نامه کارشناسی ارشد

پایان نامه کارشناسی ارشد

قیمت پایان نامه کارشناسی ارشد

در این مطلب قصد داریم در خصوص پایان نامه و مواردی نظیر قیمت پایان نامه کارشناسی ارشد ، مراحل انجام پایان نامه و نگارش پروپوزال به صورت اجمالی بررسی کنیم.

بسیاری از دانشجویان و مراجعینی که با موسسه علمی تحقیقاتی تزایران تماس میگیرند از پروژه های قبلی خود صحبت میکنند و که به شخصی دیگری واگذار کرده اند که برای آنها انجام دهد، اما آن فرد کار را نصفه و نیمه رها کرده است و حتی دیگر پاسخ تماس های تلفنی را نمیدهد ( از معایب بزرگ واگذاری و همکاری پروژه ها با شخص ) یا در مواردی اعلام شده که دانشجو پروژه های خود را به موسسات میدان انقلابی سپرده و و با پرداخت هزینه های قابل توجه پروژه اش یا ناقص مانده و موسسه از پس آن برنیامده و یا با درصد کپی بالا مواجه شده که این خود به تنهایی بسیار معضل بزرگی برای دانشجو ایجاد کرده است .

پیشنهاد تیم تزایران این است که بجای هزینه نوشتن پایان نامه و سردرگمی ها و دوندگی های بی حاصل با تیمی همکاری کنید که علاوه بر آگاه سازی شما از پروژه تخصصا و با منطق علمی در پیش برد اهداف علمی شما گام بردارند و تا انتهای مسیر شمارا یاری کنند.

موسسه ی تزایران با بهره مندی از متخصصان و اساتید و تیم تخصصی پژوهشگران توانمند توانسته طی سالیان علاوه بر مشارکت های مختلف با دانشجویان سراسر کشور در پروژه ها به دستاوردهای جدیدی در زمینه های تحقیقاتی و پژوهشی دست یابد.

به دانشجویان گرامی پیشنهاد میشود جهت دریافت اطلاعات از هزینه های مشارکت در پروژه های تحقیقاتی با اساتید ابتدا درصدد تعیین موضوع و مسیر کاری خود باشند سپس با ارتباط با تیم تخصصی تزایران میتوانند مسیر و راهبرد پروژه خود را به درستی انتخاب کنند .

همانطور که میدانید پایان نامه یا رساله در مقاطع تحصیلی تکمیلی جزو رزومه ی اصلی شما به حساب می آید پس میبایست هنگامی که به این بخش رسیدید سرمایه گذاری درستی انجام دهید تا در آینده بتوانید بهره برداری درستی داشته باشید .

مراحل صفر تا صد دفاع از پایان نامه

1-انتخاب استاد راهنما و مشاور

2-انتخاب موضوعقیمت پایان نامه ارشد

3-تکمیل کردن فرم مربوط به انتخاب موضوع پایان نامه و ارائه آن به مدیرگروه

4-تکمیل و ارائه پروپوزال زیرنظر استادان راهنما و مشاور

5-تصویب پروپوزال در گروه تخصصی و ارسال به پژوهش دانشکده

6-صدور کد پایان نامه

7-اقدام به تهیه و جمع آوری پایان نامه

8-تعیین زمان و اعلام آمادگی دفاع

9-برگزاری جلسه دفاع

10-ثبت نمره نهایی

نگارش پروپوزال

در انجام پایان نامه، نوشتن پروپوزال همواره یکی از گام های مقدماتی و در عین حال بسیار با اهمیت است. زیرا در تعیین سرنوشت پایان نامه یا رساله‌ی شما نقش اساسی و مهمی  ایفاء می‌کند. قبل از هر اقدامی برای شروع کار پژوهشی باید موضوع خاصی را معین کنید. البته انتخاب موضوع برای انجام کار پایان نامه یا رساله کار آسانی نیست. این روزها به دلیل وجود انبوهی از دانشجویان در رشته ها و گرایش های مختلف تحصیلی، بسیاری از موضوعات رایج اشباع شده اند. همانطور که اطلاع دارید، برای نگارش پایان نامه به هیچ عنوان نمی‌توانید از موضوعات تکراری که قبلا مورد پژوهش قرار گرفته اند استفاده کنید. به همین دلیل است که اکثر دانشجویان در این مرحله دچار مشکل می‌شوند. زیرا اکثر موضوعاتی که به ذهن آن‌ها می‌رسد، مورد تایید استاد راهنما قرار نمی‌گیرد. مزیت کارهای پژوهشی نظیر پایان نامه، رساله و مقاله در جدید بودن آن است، پس باید نوآوری داشته باشید . (مقاله قیمت پایان نامه کارشناسی ارشد)

برای این کار لازم است استعلامات لازم از سایت هایی نظیر ایرانداک انجام پذیرد تا از کار کردن روی موضوع تکراری اجتناب شود. ما در تیم تخصصی خود دغدغه های مختلف دانشجویان تحصیلات تکمیلی را از جهت انتخاب موضوع درک می‌کنیم. به همین جهت با توجه به رشته و گرایش تحصیلی شما سعی می‌کنیم، جدیدترین موضوعات را در اختیارتان قرار دهیم. پس از تصویب پروپوزال تیم مجرب ما پایان نامه را با توجه به بخش های مختلف پروپوزال مورد بررسی قرار میدهند. در واقع پروپوزال یک طرح کلی پیش روی پژوهشگر برای نگارش پایان نامه قرار می‌دهد. مزیت پروپوزال این است که به شما نشان می‌دهد دغدغه پرسش اصلی پژوهشگر که او را وادار به تحقیق کرده است چیست. با نگارش پایان نامه پژوهشگر برای پاسخ به این پرسش اصلی از منابع مختلف خارجی و داخلی کمک می‌گیرد، تا به جواب مشخصی برسد.

پایان نامه کارشناسی

سفارش پایان نامه دکتری  

انجام پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد نشانگر چکیده ای از اندوخته های دانشجو در طول دوران تحصیل است. اما در مقطع دکتری انتظار اساتید بسیار بالاتر خواهد رفت. به همین جهت حتی نگارش پروپوزال نیز در این مقطع به آسانی کارشناسی ارشد نیست. باید در نگارش پروپوزال همه ی موارد بسط و گسترش بیشتری پیدا کند. جزئیات در نگارش پروپوزال و رساله دکتری دارای اهمیت بسیار زیادی است. فرضیات پژوهش و نتیجه گیری باید در رساله دکتری بسیار پررنگ باشد. در حقیقت لازم است تا اوج خلاقیت دانشجو در کار پژوهشی این مقطع به نمایش گذاشته شود. در بسیاری از موارد دانشجویان مقطع دکتری برای اینکه امکان دفاع از رساله ی خود را داشته باشند، باید دارای مقالات پژوهشی چاپ شده در نشریات معتبر باشند. اگر شما هم به دنبال جلب نظر اساتید هستید، می‌توانید از ظرفیت های پژوهشی تیم ما نهایت بهره را ببرید.

ما به شما اطمینان می‌دهیم که شما به‌راحتی میتوانید به کمک مشاوران حرفه‌ای و کاربلد و متعهد موسسه علمی تحقیقاتی تزایران رساله‌ای باکیفیت و عالی بنویسید و با نگارش مقاله و چاپ آن در مجلات ISI و یا علمی پژوهشی به جمع جامعه علمی دنیا بپیوندید.

دانشجویان عزیز، ما خواندن مطالب و مقالات مختلف در این زمینه را که برای رفاه حال شما فراهم کردیم ،نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم تا علاوه بر افزایش آگاهی و اطلاعات‌تان نسبت به مسائل مهم فرآیند تحقیقات و پژوهش ها  برای نوشتن رساله دکتری، ترفندها و نکات مختلف این مسیر را بیاموزید. البته مطالب مختلف و کاربردی زیادی در سایت ما وجود دارد که مطمئنا مطالعه آن‌ها برای‌تان خالی از لطف نخواهد بود.

از این که مطلب قیمت پایان نامه کارشناسی ارشد را مطالعه کردید از شما سپاسگزاریم.

شما می توانید سایر مقالات تزایران را نیز از بخش منو، وبلاگ – مقالات مطالعه کنید.

x