هزینه اکسپت مقاله

هزینه اکسپت مقاله

هزینه اکسپت مقاله که در اینجا منظور مقالات علمی مانند مقالات ISI می‌باشد، از مواردی است که دانشجویان، محققان، پژوهشگران و اساتید به دلیل امتیازات ویژه ای که دارند به دنبال آن هستند. مواردی مانند ارتقاء سطح علمی و بالا رفتن امکان پذیرش در مقاطع تحصیلات تکمیلی به خصوص مقطع دکتری می‌باشد.

همچنین آن دست از عزیزانی که تمایل به اپلای، اخذ پذیرش و ادامه تحصیل در کشورهای دیگر دارند می‌‌توانند از امتیازات مقالات علمی که در ژورنال های بین المللی اکسپت و چاپ می‌شوند بهره ببرند. همانطور که با توضیحات فوق متوجه شده‌اید، هزینه اکسپت مقاله با توجه به موارد و متغیر های زیادی تعیین خواهد شد. پس تا به انتها همراه ما باشید.

هر کدام از ژورنال ها و مجلات علمی از نظر پذیرش و هزینه اکسپت مقاله متفاوت بوده و رویکرد خودشان را دارند. به صورت کلی فاکتورهای اصلی در تعیین شدن هزینه اکسپت مقاله شامل سه مورد زیر است که برای شما آورده شده است:

  • ایمپکت فکتور / Impact Factor / ضریب تاثیر ژورنال
  • ایمدیسی ایندکس / Immediacy Index / شاخص فوری ژورنال
  • سایتد هاف لایف / Cited Half-Life / نیمه عمر ارجاعات یا استناد

هزینه اکسپت مقاله در ژورنال های ISI

از آنجایی که امکان دارد هزینه اکسپت مقالات در مجلات و ژورنال ها در بازه های زمانی کوتاه و بلند دچار تغییر و تحول شود، لذا توضیخ بر آن است که برای دریافت محدوده قیمتی معبر با کارشناسان ما در موسسه علمی و تحقیقاتی تزایران در ارتباط باشید.

در ویکی پدیا می‌توانید با مراجعه به مقاله Article Processing Charge درباره هزینه اکسپت مقاله اطلاعات مفیدتر و بیشتری را بدست آورید. روند کاری موسسه علمی و تحقیقاتی تزایران در ادامه برای شما آورده شده است که می‌توانید مطالعه بفرمایید.

انتخاب نمودن از بین ژورنال ها و مجلات که دارای ایمپکت فکتور یا فاقد آن هستند دارای تفاوت است. مدت زمان مورد نیاز برای اکسپت مقاله در مجلات بدون ایمپکت ISI دارای مدت زمان کوتاه نهایتا یک ماه هستند و هزینه اکسپت مقاله در آنها پایین است. اما دقت بر این موضوع که امکان از رده و لیست خارج شدن این مجلات بالا است، موسسه ایران تز توصیه به استفاده از آنها نمی‌کند.

هزینه اکسپت مقاله

در مقابل مجلات و ژورنال‌هایی هستند که دارای ایمپکت فکتور مناسب و یا بالا می‌باشند. هزینه اکسپت مقاله در این ژورنال ها متوسط رو به بالا بوده و ارزش علمی بسیار بالاتری برای دانشجو و محقق به همراه خواهد داشت.

دغدغه مقالات را فراموش کنید!

هزینه اکسپت مقاله در کنار مراحلی که تا به چاپ رسیدن آن باید طی شود؛ دغدغه فراوانی را می‌تواند برای شما ایجاد نماید. افرادی که در حوزه محتوا و مقالات علمی و پژوهشی فعالیت دارند درباره دغدغه و مشکلات آن آگاهی کامل دارند.

اگر شما خودتان محقق هستید و درباره موضوعی مشخص در زمینه علمی خود دارای فعالیت و پژوهش هستید، می دانید که نیاز دارید تا دستاوردهای خود را به طریقی به دسترس دیگران برسانید. چه مسیری بهتر از تهیه مقاله که می‌تواند نظرات و دستاوردهای پروژه شما را به دسترس همه برساند.

اگر هم انتقاد و نظری به جهت موضوع و فرضیات شما وجود داشته باشد باز هم باید آن را در قالب یک محتوای اصولی نگارش کرده و ارائه نمایید. در واقع، برای اعلام نظر نمودن، ابراز کردن عقیده و ارائه کردن دستاوردهای تحقیقاتی و پژوهشی نیاز است تا دنیای مقاله‌نویسی و اصول و قواعد آن آشنایی لازم را داشته باشید.

از جمله این موارد هم هزینه اکسپت مقاله را می‌توان یادآور شد. مزایای مختلفی در این حوزه برای شما وجود خواهد داشت. برای مثال، دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی ارشد و دکتری به جهت دریافت نمودن نمرات کامل نیاز است تا مقاله / مقالاتی داشته باشند که در نشریات معتبر به چاپ رسیده است.

اساتید نیز با نگارش مقالات معتبر این امکان را خواهند داشت تا ارتقا به درجه استادی رسیده و به مراتب بالاتری نیز برسند. در واقع مقاله‌نویسی در دنیای حرفه‌ای و فضای آکادمیک به حد زیادی دارای اهمیت می‌باشد.

شما با سپردن کارهای خود به موسسه علمی و تحقیقاتی تزایران (ایران تز) می‌توانید با یک هزینه اکسپت مقاله مناسب از تمامی دغدغه های مربوط به این روند آسوده باشید.

x