هزینه های پایان نامه

هزینه های پایان نامه

زمان و هزينه دو معيار مهم در انجام يك پايان نامه با كيفيت مي باشد.اما یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان هزینه های یک پایان نامه است، زیرا هر پایان نامه برای انجام از تحقیق تا مرحله ی نهایی شامل هزینه هایی می شود.

در این مطلب سعی می کنیم به بررسی هزینه های پایان نامه بپردازیم، همچنین شما می توانید مطلب دیگر ما در خصوص هزینه نوشتن پایان نامه و چاپ در مجلات را در این لینک بخوانید

هر پايان نامه با كيفيت نياز به زمان براي خواندن مقاله هاي فارسي و انگليسي، خواندن كتاب و يادگيري نرم افزار براي روش تحقيق،زمان براي تايپ و ويراستاري چندين باره براي انجام پايان نامه دارد.

هر يك از اين مراحل انجام پايان نامه نياز به هزينه اي متفاوت دارد.

پایان نامه ارزان

خيلي از دانشجوها به دليل مشكلاتي كه دارند به دنبال انجام پایان نامه با قيمت ارزان هستند. اين را بدانيد كه يك پايان نامه اگر با هزينه هاي پايين انجام شود يعني كار سطح پاييني است كه به احتمال زياد مورد قبول هم قرار نمي گيرد.

خودتان را گول نزنيد،نمي شود يك نفر هم كار ترجمه چند مقاله انجام دهد هم مقاله فارسي بخرد و بخواند و مطالب مهم را استخراج كند و مقالات را دسته بندي كند. بعد روش تحقيق را به درستي مخصوص انجام پايان نامه شما انجام دهد.

بعد نتايج نرم افزار رو هم بررسي و تجزيه و تحليل كند.بعد در نهايت فصل پنجم و نتيجه گيري كاري را بنويسد. اين همه مراحل كه به صورت كلي بيان شد فقط قسمتي از مراحل يك پايان نامه است. تمام اين مراحل نياز به زمان دارد پس نمي شود با هزينه هاي پايين آن ها را انجام داد.

اگر هم كسي اين كار را انجام دهد قطعا اين كارها را انجام نمي دهد.انجام ندادن هر يك از اين قسمت ها شما را با مشكل روبرو خواهد كرد. يك پايان نامه ممكن است چندين دفعه توسط استاد راهنما تغيير و ويرايش شود .در اثر هر تغيير فايل وورد پايان نامه هم تغيير مي كند.اين مراحل تماما زمان بر هستند و نياز به هزينه دارند.

خودتان پایان نامه را انجام دهید

اگر ميخواهيد هزينه هاي پايين پرداخت كنيد پس بهتر است خودتان پايان نامه را انجام دهيد و از يك نفر متخصص كمك بگيريد. هزينه متخصص را پرداخت كنيد و هزينه اشتباهات خود را كاهش دهيد. برای پایان نامه خوب باید زمان گذاشت؛ باید هزینه برایش بپردازید ، پایان نامه ی خوب این است که شما حداقل تا 6 یا 8ماه پس از تایید پروپوزال هیچ کاری انجام ندهید و فقط فقط پایان نامه را انجام دهید.

چگونه پایان نامه بنویسم

اگر کسی پایان نامه خوبی نوشته است صد در صد یا خیلی زمان و هزینه گذاشته است و یا با کمک یک متخصص پایان نامه اش را انجام داده است ، پایان نامه خوب نیاز به ترجمه خوب؛ خواندن مقالات خوب برای روش تحقیق دارد و هزینه و زمان زیادی می خواهد، کسی که پایان نامه با کیفیتی انجام داده آن را به فردی داده است و برایش انجام داده است و هزینه زیادی داده است که آن پایان نامه خوب شده است و بعد هم خودش آن را کامل خوانده و بررسی کرده و از فرد محققش سوالاتش را پرسیده است و در نتیجه پایان نامه خوبی حاصل شده است.

هزینه های انجام پایان نامه

هزینه های انجام پایان نامه ها به موارد زيادي بستگي دارد كه بسياري از دانشجويان از اين هزينه ها غافل هستند. بسياري از دانشجويان در ابتدا به دنبال هزينه هاي پايين براي انجام پايان نامه هستند. هزينه هاي پايين مشكلات زيادي را به وجود مي آورد. يكي از مهم ترين مشكلات دانشجويان اين است كه در ابتدا از مراحل و هزينه هاي انجام پايان نامه آگاه نيستند و در ادامه مجبور هستند با هزينه هايي چندين برابر آن را به اتمام برسانند. در ابتدا موضوع درستي انتخاب كنيد،راه درستي را پيش بگيريد تا در انتها با مشكلات انجام بايان نامه روبرو نشويد.

هر پايان نامه اي نياز به زمان و هزينه دارد.بدون هزينه ،زمان و انرژي هيچ پايان نامه خوبي از كار استخراج نمي شود. آموزش انجام پايان نامه براي اولين بار توسط تیم تحقیقاتی تزایران براي دانشجويان ارشد و دكترا در حال انجام است. هدف از آموزش انجام پايان نامه انجام كارهاي علمي است كه باعث مي شود دانشجويان در كنار مشاوره و انجام پایان نامه و انجام مراحلي از كار در انجام مراحل پايان نامه دخيل باشند و بر علم تحقيقاتي آن ها نيز افزوده گردد.

بررسی هزینه های پایان نامه

تفاوت مجموعه ما با كارهاي انجام شده توسط ديگران اصولي كار كردن و عدم كپي برداري از پايان نامه هاي ديگران و آموزش مراحل گام به گام پايان نامه تا روز دفاع است. ما ایرانی ها هر سال یک سری هدف برای خودمان مشخص میکنیم ولی در آخر به آن هدف نمیرسیم ، دوتا هدفی که همه ی ایرانی ها برای خودشان همیشه مشخص می کنند یکی لاغر شدن است یکی هم بحثته زبان است که همه میخواهند آن را یاد بگیرند و میبینید که سال تمام شده و هیچ اتفاقی نیفتاده!

خیلی ها هم اسم مینویسند در کلاس ها و در وسط راه کار راه ول می کنند. خیلی از افراد زنگ میزنند برای پایان نامه و ….. سوال میپرسند که پایان نامه چه هزینه هایی دارد و چه هزینه هایی باید صرف بشه برای پایان نامه؟ و خیلی ها میگویند که فلانی اینکار را انجام می دهند با فلان هزینه ، وقتی که هزینه ها را اعلام می کنند بهتون باید این هزینه ها باشه و اگر هزینه چیزی را نگیرند یعنی آن کار را انجام نداده اند و برای آن وقت نزاشته اند و این کیفیت کار را پایین می آورد ، مثلا نمیشه تایپ انجام نداد ، نمیشه ترجمه انجام نداد ، خود ترجمه بیشترین هزینه را دارد و خیل از هزینه صرف ترجمه مقالات برای پایان نامه می شود.

نقش زمان و هزینه در انجام پایان نامه

اغلب دانشجویان در انجام پایان نامه با مشکلات متعددی روبرو می شوند که منجر به طولانی شدن و عدم اتمام به موقع پایان نامه می گردد پايان نامه نياز به زمان دارد و چندين ماه بايد به صورت تخصصي به آن پرداخت. اين را ميدانيم كه با توجه به مشكلات و وضعيت ايران انجام پايان نامه ممكن است به درد الان افراد نخورد.اما دانشجو نياز به مدرك فوق ليسانس و دكترا خود دارد. سال ها درس خواندن براي فوق و دكترا را رها نكنيد. هر مشكلي راه حلي دارد به دنبال راه حل باشيد.

در بوجود آمدن هر مشكل صورت مسئله را پاك نكنيد. شما بايد اين پايان نامه را تمام كنيد. براي اتمام پايان نامه نياز به مشورت از يك فرد متخصص داريد. ديگر فرصت سعي و خطا نيست. اغلب مشكلات انجام پايان نامه براي افراد شاغل اين است كه بيشتر از دانشجويان بيكار سعي و خطا مي كنند و راه را به اشتباه طي مي كنند.

همه ی هزینه های نوشتن پایان نامه

اشتباهات منجر به افزايش زمان و هزينه شما مي شود و شما كه شاغل هم هستين، قطعا از وجود اين مشكلات خسته مي شويد. بعد از خسته شدن هم رها مي كنيد كه كاري بدتر از قبل است .پايان نامه نياز به ذهن آرام و تمركز زياد دارد.هر كار پژوهشي نياز به آرامش دارد اگر مشكلات زندگي و كاري شما زياد است در همان اولين مراحل به دنبال شخصي براي اتمام يا كمك به شما جهت اتمام پايان نامه باشيد. انتخاب مناسب يك فرد براي مشاوره و همچنين انجام پايان نامه نيز موضوع بسيار مهمي است. به دنبال قيمت هاي ارزان نرويد.

هزينه هاي ارزان براي انجام پايان نامه قطعا راه اشتباه و يك كيفيت نامناسب از پايان نامه را براي شما بوجود مي آورد. قبل از انتخاب قطعا بررسي انجام دهيد.

سخن پایانی

دوستان تمام مراحل گفته شده برای انتخاب موضوع پایان نامه حاصل تجارب نگارش و تدریس پایان نامه های ارشد و دکتری در ایران می باشد و شما نمی توانید با قوانین اروپا، کانادا و آمریکا برای انجام پایان نامه در ایران استفاده کنید و موفق شوید. تمام نکات گفته شده بومی سازی مسائل پایان نامه برای ایران و ارتباط با اساتید دانشگاه های مختلف ایران است.

موسسه علمی تحقیقاتی تزایران می تواند در هر یک از مراحل پایان نامه اعم از پروپوزال نویسی ، موضوع پایان نامه ، روش تحقیق و جلسه دفاع به شما کمک کند تا به نتیجه دلخواه خود برسید و در کوتاه ترین زمان به نتیجه نهایی خود برسید.

x