مشاوره چاپ مقاله دکتری

مشاوره چاپ مقاله دکتری

یکی از ضروری ترین کارهای دانشجویان مقاطع دکتری، اقدامات لازم برای چاپ مقاله دکتری در مجلات معتبر داخلی و خارجی است.

دانشجویان دکتری برای اینکه بتوانند مجوز دفاع از رساله خود را از دانشگاه دریافت کنند، الزام دارند حداقل دو مقاله، یکی بابت پیش دفاع و دیگری برای فارغ التحصیلی، در ژورنال های علمی به چاپ برسانند.

علاوه بر این، چاپ مقاله دکتری میتواند نشانگر تخصص افراد در موضوع مطالعاتی خود باشند و بین خود و سایر افراد تفاوت هایی را ایجاد کند.

این کار میتواند هم در زمان تعیین شغل و استخدام و هم از نظر اعتماد بنفس، فرد را در سطح و جایگاه بالاتری نسبت به دیگران قرار دهد.

چاپ مقاله جهت دفاع از رساله دکتری

همانطور که میدانید، دانشجویانی که میخواهند فارغ التحصیل دانشگاه از مقطع دکتری شوند بایستی حداقل دو مقاله پذیرش شده در مجلات معتبر داشته باشند.

معمولا دانشگاه های ایران بسیار سلیقه ای هستند و مجلاتی که مورد تایید دانشگاه ها قرار دارد، ممکن است متفاوت باشند.

به همین دلیل بهتر است دانشجو قبل از اینکه اقدامی در رابطه را با ارسال مقاله به مجلات انجام دهید، مجله موردنظر را برای تایید، به پژوهش دانشگاه ارائه کنید و پس از تایید میتوانید برای آن ژورنال اقدام نمایید.

مجلات مورد تایید دانشگاه ها

چاپ انواع مقاله دکتری به صورت فوریتمام دانشگاه های کشور یا خودشان لیست مورد تایید دارند یا تابع یکی از مجلات وزارت علوم یا دانشگاه آزاد هستند، این در صورتی است که مجله مورد نظر، در بلک لیست ارائه شده آن دانشگاه نباشد.

معمولا دانشجویان میتوانند با چاپ مقاله در مجلات داخلی، مجلات JCR، مجلات ISI Listed، مجلات ISC و اسکوپوس که به تایید پژوهش دانشگاه رسیده باشد، مجوز دفاع یا مجوز فارغ التحصیلی را دریافت کنند.

 

خدمات چاپ مقاله در تزایران

آنچه در موسسه علمی تحقیقاتی تزایران به عنوان خدمات چاپ مقاله ارائه می گردد، در واقع به سه بخش تهیه مقاله، همکاری در مقالات آماده چاپ و خدمات مربوط به مقالات نگارش شده توسط خود دانشجو و یا محقق می باشد.

در بخش تهیه مقاله موضوع کلی و یا فیلد کاری از متقاضی در یافت شده و مطابق با آن بروزترین موضوع در آن حیطه که قابلیت چاپ در ژونال های معتبر داخلی و خارجی را دارد، ارائه می گردد که با تایید متقاضی اقدام به تهیه مقاله، آموزش آن و اخذ پذیرش و چاپ مقاله می شود.

x