کارگاه فتوشاپ

PS-Webpage

اگر به دنبال موقعیت شغلی خارج از کشور هستید و می‌خواهید به کسب دلاری و ارزی باشید، نرم افزار فوتوشاپ یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست.

اگر به دنبال یک برنامه همه کاره هستید که در تمام موقعیت‌ها و برای تمام کارها، عصای دستتان باشد؛ فتوشاپ راه چاره شماست.

قابلیت‌های نرم افزار فتوشاپ بر کسی پوشیده نیست. این نرم افزار با دربر داشتن ویژگی‌های بسیار گسترده، در زمینه طراحی ( مانند طراحی سایت، طراحی کارت ویزیت، طراحی کارت پستال، طراحی پست‌های اینستاگرامی و …..) و ادیت ( عکس‌ها و حالت چهره افراد )، یکی از پایه‌ای‌ترین و کاربردی‌ترین نرم افزارها برای یادگیری است. در نرم افزار فتوشاپ با کمی حوصله و خلاقیت، می‌توانید هر عکسی را به دلخواه خودتان تغییر دهید.
هر کسی در هر زمینه و دسته شغلی، مطمئنا از یادگیری مهارت فتوشاپ پشیمان نخواهد شد. شما برای ادیت تصاویر تا طراحی یک کارت ویزیت یا کارت پستال، می‌توانید روی قابلیت‌های این نرم افزار شگفت‌انگیز حساب کنید.|
امروزه با دیجیتالی شدن اکثر کسب ‌وکارها، کمتر تجارتی از ایده‌ها و طراحی‌های دستی استقبال می‌کند. نرم افزار فتوشاپ به شما کمک می‌کند تا ایده‌های خلاقانه ذهن‌تان را به شکل دیجیتالی در قالب تصویر درآورده و بتوانید آن‌ها را ارائه دهید.
با این حال یادگیری ابزارها و قابلیت‌های بسیار زیاد این نرم افزار به تنهایی اگر غیر ممکن نباشد، بسیار زمان‌بر و وقت‌گیر خواهد بود.
شرکت در کارگاه های فتوشاپ موسسه علمی تزایران به شما کمک می‌کند تا در مدت زمان کوتاه، ابزارها و قابلیت‌های این نرم افزار را به صورت جامع فرا بگیرید.

در این دوره شما با موارد زیر آشنا خواهید شد:
مباحث پایه
محیط نرم افزار
ابزارها
کاربرد لایه و انواع آن
مباحث رنگ
اصلاح رنگ و نور
خصوصیات Style
کاربرد فیلترها
ابزار نوشتار و تایپوگرافی
ساخت انیمیشن و Gif در فتوشاپ
محیط 3D در فتوشاپ

موارد مورد نیاز برای شرکت در دوره:
اینترنت، لپ‌تاپ و نصب نرم افزار فتوشاپ
حداقل سیستم پیشنهادی برای دوره:
پردازنده Core i3 به بالا
حداقل 4 گیگابایت رم
حداقل 50 گیگ فضای آزاد

x