ترجمه تخصصی

در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

یکی از خدمات اصلی تزایران، ارائه ترجمه تخصصی است. منظور از ترجمه تخصصی تنها به فرآیند و پروسه انجام ترجمه محدود نمی شود، بلکه در واقع استفاده از مترجمی که علاوه بر آشنایی کلی با اصول و قواعد ترجمه با مبانی و ساختار تخصصی متن و نگارش نیز آشنا باشد و همچنین در رشته دانشگاهی مورد نظر تحصیل یا اطلاعات کافی داشته باشد.

 

انجام ترجمه تخصصی مقالات و کتب و پایان نامه های شما

 

یکی از بزرگترین ضعف ها در میان دانشجویان و دانش پژوهان ایرانی عدم تسلط به زبان انگلیسی ست. برای دانشجویان ارشد و دکترای تخصصی که نیاز به مقالات انگلیسی دارند، در فرآیند اخذ پذیرش و مکاتبات اداری و تحصیلی، برای پروژه ها نیاز است تا متون علمی به انگلیسی برگردان شوند. عوامل زیر را می توان از مهمترین دلایل نیاز به ترجمه ی تخصصی برشمرد. تمامی کارشناسان دپارتمان ترجمه ی تخصصی موسسه ی تز ایران دارای تسلط کامل به زبان انگلیسی می باشند و همگی دارای حداقل یکی از مدارک بین المللی CELTA و یا TESOL می باشند که مورد تایید بزرگترین موسسات و انتشارات زبان انگلیسی دنیا از جمله ETS، Cambridge university، Oxford university، موسسه ی علوم و ادبیات بریتانیا و … است. همچنین تمامی اساتید این بخش دارای نمره ی بالا در یکی از آزمون های استاندارد IELTS و TOEFL می باشند.

ما در مجموعه ی تزایران این امکان را فراهم آورده ایم تا با تیم تخصصی خود در حوزه ترجمه بتوانیم مسیر شما را در این راه هموار سازیم.