از دانشگاه به بازار کار

امروزه دغدغه ی تمام دانشجویان چه در زمان تحصیل چه بعد از فارغ التحصیلی ورود به بازار کار و پیدا کردن شغل مناسب با درآمدی مکفی است. البته که با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و وضعیت درآمدها و اعلام رسمی حقوق وزارت کار این ارقام برای یک زندگی عادی با شرایط مجرد بودن هم مکفی نیست.

تیم توانمند و حرفه‌ای تزایران با ۱۲ سال سابقه موفق در زمینه های مختلف شرایط و موقعیت های شغلی زیادی را برای جوانان مستعد و تلاشگر فراهم آورده و توانسته چند صد دانشجو و فارغ التحصیل در رشته های مختلف را در سطوح مختلف وارد بازار کار کند.

در این دوره بر آن شدیم تا با کمترین امکانات و داشتن یک لپ تاپ و گوشی هوشمند شما را وارد بازار کار کنیم تا توشه ای برای راهمان باشد.
این دوره با شرایطی ویژه و هزینه ای اقتصادی در نظر گرفته شده که در انتها برای ورود به بازار کار یک دوره کارآموزی با شرکت های مختلف برای شما تدارک دیده شده که فرصتی استثنایی برای آن دسته از افرادی است که به دنبال ورود به بازار کار با شرایط رو به بالایی هستند. ناگفته نماند که میزان توانایی شما در این مراحل نیز مورد سنجش قرار می گیرد.

درخواست همکاری

مهارت های پرتقاضا و پردرآمد این روزهای شرکت های کوچک و بزرگ که نیازمند دانش و تجربه و خلاقیت در زمینه های زیر بسیار زیاد می باشد.
از جمله این مهارتها می‌توان به طراحی گرافیگ، طراحی سایت، انواع طراحی های سه بعدی، برنامه نویسی، تولید محتوا، سئو، دیجیتال مارکتینگ و… اشاره نمود.

نکته حائز اهمیت این است که با یادگیری مهارت های فوق علاوه برداشتن بازار کار گسترده در داخل کشور می توانید از مزایای درآمد دلاری بهره ببرید و بی‌نهایت موقعیت و موفقیت شغلی جدید را تجربه کنید.

شما عزیزان برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام می‌توانید مستقیما با شماره های زیر تماس گرفته و یا با تکمیل فرم موجود در این صفحه منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

02122814060
09021478357

x